Pin It

Iwona Rajczyk – pisze o sobie:
Pomagam kobietom przygotować się do pracy w firmach mędzynarodowych gdzie język angielski to podstawa!
W życiu osobistym i zawodowym kieruje się słowami Arthura Asha: „Zacznij tam, gdzie jesteś, użyj tego, co masz, zrób to, co możesz”. Od 12 lat działam w branży szkolnictwa wyższego i edukacji online na rynku europejskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami administracyjnymi jak również szeroko rozumianym doradztwie w biznesie gdzie sprawnie łącze umiejętności językowe z wiedzą biznesową.
Od początku swojej kariery skupiłam się na kreatywnym poszukiwaniu nowych rozwiązań w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami i procesami. W pracy z ludzmi stawiam na rozwój indywidualnych kompetencji i ich wykorzystaniu w poprawie pracy zespołowej. Specjalizuje się w zakresie uczenia ludzi dorosłych w tematyce związanej z efektywną komunikacją i zarządzaniem w organizacjach biznasowych gdzie pracownicy posługuja się językiem angielskim.
Tworzę i prowadzę kursy i coaching online rozwijające umiejętne wykożystanie języka angielskiego w kontekście biznesowym skierowanym dla kobiet. Moje kursy i szkolenia obejmują tematykę z zakresu budowania własnej marki biznesowej, pracy w zespole lub jego zarządzaniem, sprzedaży i wielu innych tematów związanych z efektywną komunikacją w biznesie i nie tylko.
Z wykształcenia Anglistka (absolwentka Uniwersytetu w Amsterdamie), ukończyłam również studia podyplomowe na Wydziale Biznesu i Zarządzania (Uniwersytet w Londynie). Jestem laureatką nagrody „Global Business Impact Award” za wieloletni wkład w rozwój procesów wspierających pracę wykładowców i studentów na europejskich uczelniach takich jak Uniwersystet Liverpool, Uniwersystet Roehampton i GIHE (Instytut Szkolnictwa Wyższego w Glion). 

Poznajcie ją z naszego spotkania na sesji biznesowej w zaprzyjaźnionej kawiarni, ukochanej naszej "Kawce" <3
 

2019-05-07 0001

Iwona-biznesowa-5

Iwona-biznesowa-8

Iwona-biznesowa-10

Iwona-biznesowa-16

Iwona-biznesowa-17

Iwona-biznesowa-20

Iwona-biznesowa-26

Iwona-biznesowa-28

Iwona-biznesowa-30

Iwona-biznesowa-33

Iwona-biznesowa-35

Iwona-biznesowa-42

Iwona-biznesowa-49

Iwona-biznesowa-55

Iwona-biznesowa-56

Iwona-biznesowa-58

Iwona-biznesowa-69

Iwona-biznesowa-72

Iwona-biznesowa-74

Iwona-biznesowa-78

Iwona-biznesowa-80

Iwona-biznesowa-87

Iwona-biznesowa-100